Національна асоціація кредитних спілок України
головна сторінка
новини та акції
умови членства
правила надання фінансових послуг
принципи діяльності
органи управління
звітність та аудит
наші філії
контакти
 


Депозит (вклад) — кошти, що надаються фізичними чи юридичними особами в управління резиденту, визначеному фінансовою організацією згідно з законодавством України, або нерезиденту на строк та під відсоток. Залучення депозитів може здійснюватися у формі випуску (емісії) ощадних (депозитних) сертифікатів. Правила здійснення депозитних операцій встановлюються: для банківських депозитів — Національним банком України відповідно до законодавства; для депозитів (внесків) до інших фінансових установ — Кабінетом Міністрів України. До Д. (в.) не належать суми завдатку, внесеного як забезпечення договірних зобов`язань однієї сторони договору перед іншою.

Депозит є найменш ризикованим способом зберігання фінансів

Кредит (від лат. credit — він вірить або credo - я вірю ) — термін, який використовується у фінансах, бухгалтерському обліку і освіті. Існує чотири основних значення цього терміну: 
     Кредит у фінансах — економічна категорія, що являє собою певний вид суспільних відносин, пов`язаних з рухом вартості на умовах повернення. 
Кредит (позика) — кошти й матеріальні цінності, що надаються резидентами або нерезидентами у користування юридичним або фізичним особам на визначений строк та під відсоток. Кредит розподіляється на фінансовий, товарний і кредит під цінні папери, що засвідчують відносини позики. 

Для отримання кредиту необхідні:

- паспорт, довідка про присвоєння ідентифікаційного коду; 

 - довідка про доходи за останні шість місяців;

 - заява на кредит, яку Ви заповнюєте в Кредитній спілці 

-заповнена анкета про особисті дані

Такий саме пакет документів для поручителя 

Перевага надається стабільним  та добросовістним позичальникам      
   
Національна асоціація кредитних спілок України